Karolina Filosek

O mnie

"jak

"Moja

Jestem mamą, trenerem, Expat mieszkających w Amsterdamie. Przez większość lat mojego życia, szukałem właściwej kariery i coś, co sprawi, że czuję się fullfilled. Ciężko było to zrobić. Byłem wyjątkowo zajęty studią, moją pracą i moją rodziną. Znalazłem wiele wymówek skupić się na innych, ale nie myslef.

I przyszedł, że moment, po prostu obudzić i stwierdził, że nie ma odpowiedniego czasu, aby spojrzeć po yourslef, a Twoje potrzeby, ale teraz! Czytałem wiele książek, wykonane hounderd z reserches i test, co pasuje do mnie najlepiej. Ale nadal nie był pewny… A potem po prostu zapytał myslef: co kocham zrobić? Co jestem dobry? W jaki sposób będę mógł służyć światu i ludziom? A odpowiedź przyszła kilka dni później. . Chcę korzystać z moich osobistych umiejętności, pasji do ludzi i dokonywania zmian w świecie. Uwielbiam pomagać innym kobietom, granicą i mums, aby poprawić swoje życie, tak jak ja. Trudno wrócić do rynku pracy po długiej przerwie macierzyństwa, znaleźć równowagę między rodziną i kariery. Jak ciężko jest znaleźć pracę w obcym kraju, przezwyciężyć samotność, brak pewności siebie i wiele innych przeszkód, gdy jesteś expat. Używam experince wnieść w swoim życiu zmienić na dobre. Wiem, że to możliwe. Jeśli czujesz się tak samo, teraz jestem twoim właściwym trenerem.

Jedyną rzeczą, którą trzeba zmienić swoje życie jest chęć do zmiany i kogoś, kto może Cię przez ten czas. Będziesz przyjść przez ogromną transformację z gąsienicy do pełnego kolorów motyl. Tam wewnątrz was jest niesamowita, potężna osoba. Odkryjmy to razem.

Aby stać się profesjonalnym trenerem i rozwijać, mam studiował z najlepszych trenerów w najstarszych i najlepszych Akademii Coaching w świecie coaching szkolenia Insitute. Z moim rozsiewają houres szkolenia, Coaching Pro-Bono w ubiegłym roku, praca z niesamowitym non-profit organizacji coachingu upoważnić Amsterdam i entuzjazm dla pomocy ludziom, jestem przekonany, że byłbym wielkim trenerem dla kobiety, mamusie i emigrantów w całym świecie .

Piszę bloga, które zawierają istotne "jak" informacje dotyczące rozwiązywania problemów kobiety, Expat i mamusie. Mój blog jest wyraźnie napisane, czytelne i wypełnione wiarygodnych informacji i wskazówek.

Radzę ludziom, jak poprawić swoje relacje z rodziną, małżonkami i dziećmi, aby poprawić jakość swojego życia. Zapewniam moje doświadczenie zawodowe i życiowe w zakresie startu z toksycznych związków i poprawy poczucia własnej wartości, a także zarządzania konfliktami i tematów pokrewnych.

Moje lekcje dadzą Ci nowe spojrzenie na te "niemożliwe" sytuacje, które powodują tak wiele niepokoju i stresu. Jestem rozwiązaniem koncentruje trener oferując programy do zmiany życia. Mam zbudowany reputację angażując się w organizacji non-profit coachingu, a także Coaching w firmach pracowałem dla.

Zapraszam na bezpłatną sesję próbkowania 45 minut, aby spotkać się ze sobą i pokazać, kim jestem i jak mogę Ci pomóc.

<"H2" class="sc_item_title sc_title_title sc_align_"centrum" sc_item_title_style_"default" sc_item_title_tag">"Jestem
"Moje
%d bloggers like this: