Karolina Filosek

O mnie

jak zostałam coachem

Moja historia

Jestem mamą, trenerem, Expat mieszkających w Amsterdamie. Przez większość lat mojego życia, szukałem właściwej kariery i coś, co sprawi, że czuję się fullfilled. Ciężko było to zrobić. Byłem wyjątkowo zajęty studią, moją pracą i moją rodziną. Znalazłem wiele wymówek skupić się na innych, ale nie myslef.

I przyszedł, że moment, po prostu obudzić i stwierdził, że nie ma odpowiedniego czasu, aby spojrzeć po yourslef, a Twoje potrzeby, ale teraz! Czytałem wiele książek, wykonane hounderd z reserches i test, co pasuje do mnie najlepiej. Ale nadal nie był pewny… A potem po prostu zapytał myslef: co kocham zrobić? Co jestem dobry? W jaki sposób będę mógł służyć światu i ludziom? A odpowiedź przyszła kilka dni później. . Chcę korzystać z moich osobistych umiejętności, pasji do ludzi i dokonywania zmian w świecie. Uwielbiam pomagać innym kobietom, granicą i mums, aby poprawić swoje życie, tak jak ja. Trudno wrócić do rynku pracy po długiej przerwie macierzyństwa, znaleźć równowagę między rodziną i kariery. Jak ciężko jest znaleźć pracę w obcym kraju, przezwyciężyć samotność, brak pewności siebie i wiele innych przeszkód, gdy jesteś expat. Używam experince wnieść w swoim życiu zmienić na dobre. Wiem, że to możliwe. Jeśli czujesz się tak samo, teraz jestem twoim właściwym trenerem.

Jedyną rzeczą, którą trzeba zmienić swoje życie jest chęć do zmiany i kogoś, kto może Cię przez ten czas. Będziesz przyjść przez ogromną transformację z gąsienicy do pełnego kolorów motyl. Tam wewnątrz was jest niesamowita, potężna osoba. Odkryjmy to razem.

Aby stać się profesjonalnym trenerem i rozwijać, mam studiował z najlepszych trenerów w najstarszych i najlepszych Akademii Coaching w świecie coaching szkolenia Insitute. Z moim rozsiewają houres szkolenia, Coaching Pro-Bono w ubiegłym roku, praca z niesamowitym non-profit organizacji coachingu upoważnić Amsterdam i entuzjazm dla pomocy ludziom, jestem przekonany, że byłbym wielkim trenerem dla kobiety, mamusie i emigrantów w całym świecie .

Piszę bloga, które zawierają istotne „jak” informacje dotyczące rozwiązywania problemów kobiety, Expat i mamusie. Mój blog jest wyraźnie napisane, czytelne i wypełnione wiarygodnych informacji i wskazówek.

Radzę ludziom, jak poprawić swoje relacje z rodziną, małżonkami i dziećmi, aby poprawić jakość swojego życia. Zapewniam moje doświadczenie zawodowe i życiowe w zakresie startu z toksycznych związków i poprawy poczucia własnej wartości, a także zarządzania konfliktami i tematów pokrewnych.

Moje lekcje dadzą Ci nowe spojrzenie na te „niemożliwe” sytuacje, które powodują tak wiele niepokoju i stresu. Jestem rozwiązaniem koncentruje trener oferując programy do zmiany życia. Mam zbudowany reputację angażując się w organizacji non-profit coachingu, a także Coaching w firmach dla których pracowałam.

Zapraszam na bezpłatną sesję próbkowania 45 minut, aby spotkać się ze sobą i pokazać, kim jestem i jak mogę Ci pomóc.

Jestem certyfikowanym trenerem

Moje certyfikaty

Karolina is a team player and has showed great coaching skills, since she continuously supported the outsourcing team in India by providing guidance, trainings, knowledge transfer and reviewing and improving all SOPs. Karolina has also been a great role model for her peers by being a hard worker and at the same time maintaining a healthy work-life balance, proving her strong time management ability. Nike is a multicultural environment and Karolina managed to adapt and work together well in an international team. She was always ready to lend a helping hand to her teammates and contributed during brainstorming sessions and meetings.

Polyxeni Bouna – Accounting Manager at Nike Amsterdam

I rarely come across real talents who stand out like Karolina. I had the pleasure of being coached by Karolina helping me to find a job. She has an exceptional expertise in leadership, coaching and motivation. Karolina is dedicated, self-motivated, methodical and very capable. She is a very inspiring human being. As a career coach, Karolina earns my highest recommendation

Maria Laura

I have had only 3 sessions re career and life coaching , but it was enough for me to reevaluate my goals and proceed with opening my own business . Karolina gave me a lot of useful tips and resources re my current issues. I would highly recommend Karolina to anyone , but specifically to all new moms who are struggling with finding themselves after a maternity leave . Thank you very much and good luck !

Yana

Featured Clients

Featured Business Clients

Subscribe to my blog

Get My Latest Articles
%d bloggers like this: