Karolina Filosek

Shortcodes

Video

Slider

Countdowns

0%
Lorem ipsum
0%
Etiam aliquet

Progress Bars

Lorem ipsum 85%
Etiam aliquet 50%
Mauris mollis 45%
Donec luctus 70%

Counter

0
Years of Experience
0
Happy Clients
0
Bestselling Books
0
Success Stories

Price Plans

Easy Start

4 hours of coaching
$130
Pre-coaching Conversation
4 coaching sessions
Final Conversation

Good Choice

12 hours of coaching
$320
Pre-coaching Conversation
5 coaching sessions
Free Email Support

Big Change

25 hours of coaching
$510
Pre-coaching Conversation
10 coaching sessions
Free Email Support

Testimonials

Karolina has helped me when I was job searching as an expat in The Netherlands, she knew exactly how to make my CV stand out, how to prepare it, what to include and how to write my cover letters. Not only that, together with her I learned how to prioritize my life in order to be in the healthy flow, and use my skills as a unique advantage, I learned how to recognize and express my own needs assertively and I am now able to pursue the career that I always wanted for myself, having the right tools on how to stay on track undistracted. Her vast knowledge in psychology and coaching tools is profound and I could not recommend her more to anyone who is looking for a professional coach in challenging times of transition.

Trainer and Facilitation Coach at Living Improv Academy

Grazyna Frackiewicz

Już niejednokrotnie dziękowałam za sesje, które miałam przyjemność odbyć, jednak jeszcze raz chce to zrobić tutaj w postaci opinii. Uważam, ze każdy kto szuka pomocy w rozwinięciu skrzydeł lub po prostu chce ruszyć z miejsca, powinien trafić właśnie do kogoś takiego jak Karolina. Osobiście jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania, ogromnej wiedzy oraz wrażliwości dzięki której mogłam w pełni zaufać Karolinie i zacząć się nareszcie spełniać. Moje życie zaczyna nabierać rozmachu a wszystko to dzięki naszemu spotkaniu i wszystkim tym sesjom. Muszę zaznaczyć, ze każda z nich była wyjątkowa i za każdym razem dodawała mi powera. Kwestia czasu i indywidualnego podejścia, ale z cała pewnością taki power wchodzi w krew. Dziękuje za wskazanie drogi, dodanie odwagi i za ukazanie prawdy.

Daria

Karolina is a conscientious and talented coach which combines great professionalism and unique sensitivity in his blend of life and work coaching activities, leading to valuable and concrete results. I found her work being a great inspiration in my professional growth and by exploring her advices I was able to empower my career and professional awareness. I definitely recommend Karolina’s sessions if you want to shine in your next life challenges!

Salvatore Porto

Map

%d bloggers like this: