Karolina Filosek

Coach, Mama, Expat

Chcę być powodem, dla którego czujesz się widziana, słyszana i wspierana przez cały wszechświat.

Jestem certyfikowanym Co-Active coachem. Moją misją jest pomoc mamom i kobietom na całym świecie w ich rozwoju osobistym oraz karierze na jaką zasługują. Pragnę pokazać mamom, jakie są niesamowitę oraz jak wiele moga osiągnąć, kiedy dadzą energię i miłość samym sobie. Pomagam ustalać realne cele, organizować codzienne życie kobiet , a co najważniejsze połączyć im się z ich wewnętrzą kobietą - lider. Zabiorę cię w podróż, gdzie spotkasz w sobie Twoje wyjątkowe wewnętrzne dziecko, swoją nieskończoną kobiecą energię i zrzucisz wszystkie nałożone na ciebie społeczne konwenanse.Zapraszam!

“Odkąd pamiętam ludzie zawsze prosili mnie o radę. Zawsze lubiłam ich słuchać i pomagać im w spojrzeniu na problem z różnych perspektyw. Po wielu latach własnej ścieżki rozwoju i doświadczeń, postanowiłam podążyć za moimi marzeniami.

Pragnę pracować z kobietami z całego świata , aby pomóc im rozwinąć ich skrzydła. Wierzę, że zaglądając głeboko w siebie, odkryjesz cud jakiego nigdy w sobie nie widziałaś.

Pozwól, że zabiorę Cię na wspólną podróż, podczas której spotkasz wyjątkową osobę, prawdziwą Siebie!”

Karolina

Moja oferta

Wybierz idealną opcję dla siebie

Pakiet startowy

4 sesje coachingowe - ustalenie twoich goli & stworzenie planu działania
Cena przed zniżką 800zł
650 zł
Rozmowa wstępna
4 sesje coachingowe - 60 minut każda
Wyznaczanie jasnych i realistycznych celów
Indywidualny plan Twojej kariery
Wsparcie zmiany kariery
Wyjście z utartych schematów
Poszukiwanie pracy, CV, obsługa profilu Linkedin

Droga do siebie

8 sesji - każda z nas ma w sobie pasję i lidera. Odkryj ją w sobie.
Cena przed zniżką 1500
1100 zł
Pre-coaching konwersacja
8 sesji coachingowych - 60 minut każda
Połaczenie z wewnętrzną intuicją
Przełamywanie ograniczeń wewnątrz ciebie
Planowanie indywidualnej wizji na twoje życie
Wyjście ze schematycznych działań
Bardziej odpowiednie dla celów długoterminowych
Materiały do pracy

Ścieżka Bogini

10 sesji - Głęboka transformacja. Odkryj w sobie nieskończony potencjał.
Cena przed zniżką 2000
1600zł
12 coaching sesji - 60min
Głęboka praca nad śwadomościa
Kobieta lider w Tobie
Przełamanie limitujących przekonań
Praca z emocjami
Praca z przekonaniami na swój temat
Materiały do pracy

Książki ,które odmieniły moje życie

Polecane przeze mnie książki

Książki są moją pasją. Czytam i uczę się z nich nowych umiejętności. Nie moge być na każdym warsztatacie czy też kursie, nie jest to dla mnie barierą, dzięki książkom codziennie ucze się od najlepszych. Studiuję psychologię człowieka i badam nowe tematy, które pozwalają mi spojrzeć globalnie na siebie oraz życie innych. Wiele z nich odemieniło moje życie. Zapraszam cię do lektury.

I reached out to Karolina almost out of despair. She quietened me. She helped me to look again … and this time, to see …. I gained a holistic perspective. I no longer wanted just to survive but make an impact. I gained the courage to explore and find my “why”. It’s her empathetic approach and willingness to go along with you on the journey as you also try to figure out your “where” that I find endearing. Plus she will spare no resources within her reach to help get you there. I am definitely on my way and therefore recommend her to you if what you seek is a meaningful career

Nwanneka Okere _ Research scientist at Amsterdam Institute for Global Health

Last year I had a great opportunity to attend an amazing session “Power of choice” by Karolina which helped me to do an insightful self-reflection. I especially liked that Karolina connected theory with practical exercises which engaged the full audience. I would highly recommend it for everyone who is willing to look deep-inside and commit to a meaningful change

Agne Nainyte Digital Transformation

Karolina is a team player and has showed great coaching skills, since she continuously supported the outsourcing team in India by providing guidance, trainings, knowledge transfer and reviewing and improving all SOPs. Karolina has also been a great role model for her peers by being a hard worker and at the same time maintaining a healthy work-life balance, proving her strong time management ability. Nike is a multicultural environment and Karolina managed to adapt and work together well in an international team. She was always ready to lend a helping hand to her teammates and contributed during brainstorming sessions and meetings.

Polyxeni Bouna – Accounting Manager at Nike Amsterdam

Firmy z którymi współpracowałam

Latest News

News & Articles

Subscribe to my blog

Get My Latest Articles

Kontakt ze mną

Masz pytania? Napisz do mnie teraz!

Write Me:

will2flow@gmail.com
%d bloggers like this: